Masterpiece of

tres doux

There are many variations of passages of Lorem
Ipsum available, but the majority.
Image Alt

Historie

náš

příběh

Naše rodinná cukrářská výrobna s prodejnou sídlí v malé obci Morkůvky na jižní Moravě, kde byla založena v roce 1998. Tehdy se paní Kamila Hladůvková rozhodla, že se začne věnovat naplno svému koníčku – cukrařině. Měla tou dobou již pár zkušeností, protože od útlého mládí pekla zákusky i dorty na různé oslavy svojí rodiny a známých. S podporou rodiny a také s kapkou štěstí se jí to podařilo. Každým rokem se zdokonalovala a klientela se jí rozrůstala.

V dnešní době funguje naše výrobna na principu objednání, vyzvednutí zakázky (pátek či sobota), popřípadě zakoupení zákusků bez objednání při výdeji v pátek. Bohužel u nás není možné posezení u kávy, a jestliže jsou zákusky vyprodané, nedoděláváme, tudíž je jistější si objednat.

Objednávat si můžete osobně, telefonicky či e-mailem. Pokud Vám bude příjemnější e-mailová komunikace, vyčkejte na zpětnou vazbu. Jestliže si budete chtít objednat tzv. sweet bar/ candy bar či po našem sladký bar, nabízíme instalaci i se zapůjčením inventáře. Veškerý náš sortiment i možnosti instalací naleznete na těchto stránkách. Těšíme se na Vaše objednávky a komunikaci s Vámi.